Development

V rámci developerské výstavby dodáváme nejčastěji vnitřní a venkovní zábradlí a to z hliníku, celoskleněné či s výplňovými deskami (kalené sklo nebo fundermax, u kterého je možnost vybírat ze široké škály barev). Dále dodáváme stříšky, pergoly, schodiště, případně jakékoliv další kovové konstrukce na míru, dle požadavků a potřeb klientů / architektů.

Specializujeme se na hliníkové konstrukce, jejichž předností je bezúdržbovost, lehkost a dlouhá životnost. Nepodléhají vlivům životního prostředí ani módním vlivům. Vyrábíme ale i ze železa nebo nerezu.

Konstrukce jsou vždy řešeny jako kompletní svařenec - žádné šroubované spoje. Díky tomu jsou pevné a designově zajímavé.

Zajišťujeme kompletní realizaci projektu od nezávazné konzultace, přes grafický návrh, dopravu, montáž, demontáž i likvidaci staré konstrukce.

Doposud jsme se podíleli na developerské výstavbě ve městech: Karlovy Vary, Mariánské lázně, České Budějovice, Tachov, Pardubice, Kutná Hora, Kladno, Jičín, Žatec, Teplice.

Ploty a oplocení

Ploty a oplocení

Pokud chcete, aby Váš plot stále zářil jako nový a to bez práce, je hliník nejlepší volba.
Výplně oplocení mohou být tyčkové, plaňkové, děrovaný plech nebo kombinace či zdobené z hliníkové kovařiny.
Pro inspiraci široké škály možností výplní se podívejte do naší fotogalerie.
Brány a branky

Brány a branky

Nabízíme širokou škálu řešení hliníkových bezúdržbových bran a branek. Vyrábíme brány dvoukřídlé, jednokřídlé, pojezdové i nesené.
Povrchová úprava práškovou vypalovanou barvou v libovolném barevném odstínu RAL.
Zábradlí

Zábradlí

Nabízíme širokou škálu řešení zábradlí pro balkony, terasy a schodiště v libovolném materiálu. Dokážeme vyrobit zábradlí hliníkové, celoskleněné, železné či ocelové a to vše v designu dle přání klienta / architekta.
Pergoly a stříšky

Pergoly a stříšky

Nabízíme systémové řešení kvalitních hliníkových pergol. Stříšky vyrábíme všech rozměrů a tvarů, navržené přesně na míru dle zastřešovaného prostoru. Výplň je mléčné nebo čiré bezpečnostní sklo a lze je osadit pevnými nebo posuvnými bočními stěnami.
Posuvné terasy

Posuvné terasy

Díky posuvné terase nad bazén můžete plně a efektivně využívat prostor nad bazénem v průběhu celého roku. Zakrytí a odkrytí bazénu, pomocí manuálního či automatického pohonu, je otázkou několika vteřin. Terasa je vždy navržena a vyhotovena přesně na míru a dle požadavků klienta. Slouží pak nejen jako pochozí plocha, ale zabraňuje pádu nečistot do vody, odpařování vody a v neposlední řadě zajišťuje bezpečí dětí a domácích mazlíčků.
Zasklívání balkonů a teras

Zasklívání balkonů a teras

Systém posuvného zasklení AluNAD slide glass pro zasklívání lodžií a balkonů je pro svou prověřenou kvalitu zpracování nejpoužívanějším rámovým systémem. Kvalitně řešená prosklená plocha slouží nejen proti pronikání chladu, hluku a exhalací, ale přirozeně zlepšuje energetickou bilanci obydlí díky využívání slunečního záření.
Hliníkové konstrukce

Hliníkové konstrukce

Řekněte nám Vaše představy a požadavky a my Vám na jejich základě vyrobíme jakoukoliv hliníkovou konstrukci.
Hliníkové konstrukce jsou prováděny v bezúdržbové povrchové úpravě komaxit v jakýchkoliv barvách dle vzorníku RAL, jak v matném tak v lesklém provedení.
Exkluzivní Fe konstrukce

Exkluzivní Fe konstrukce

Na přání našich stálých klientů jsme v roce 2015 rozšířili výrobu o ocelové konstrukce, mříže, vstupní zábradlí, zábradlí na terasy, ochranné rámy v garážích, zábradlí s tabulkami kolem parkovišť a atypické ocelové konstrukce.
Vzhledem k našemu vysokému standartu zpracováni detailu na hliníkových konstrukcích, plně dbáme na technické a designové detaily zpracování i na ocelových konstrukcích.
Povrchová úprava je kvalitní žárový pozink, případně pozink plus komaxit v RAL odstínu.
Nerezové sítě a lana

Nerezové sítě a lana

Nerezová lana, nerezové sítě, nerezové komponenty pro architekturu – komponenty pro výrobu zábradlí, treláží, zelených fasády a dalších konstrukcí.
Nabízíme vysoce funkční materiál s dlouhou životností a důrazem na designovou stránku řešení.
Ostatní hliníkové produkty a doplňky

Ostatní hliníkové produkty a doplňky

Sušáky na prádlo, točny na odpadní kontejnery, pochozí rošty, držáky na satelit, konstrukce schodišť, konstrukce teras, ohrádky na truhlíky, požární žebříky, ozdoby střech, mříže, vrata do objektů, vikýře, komínové stříšky.
Výrobní a montážní práce

Výrobní a montážní práce

Provádíme veškeré svářecí práce. Jsme specialisté na svařování hliníku a nerezu.
Opravíme na zakázku drobné vady na hliníkových či nerezových dílech a součástech vařitelných dle ČSN.