Ploty, brány a branky

Vzhledem k tomu, že plot si vybíráte na desítky let, měli byste se zamyslet nejen nad designem, ale také nad kvalitním materiálem. Z naší zkušenosti víme, že nejlepší jsou v tomto případě materiály bezúdržbové. Nikomu se nechce po pár letech přetírat dřevěný plot. Sáhněte na jistotu a vyberte si kovový plot na míru, který vydrží desítky let bez jakékoliv další údržby.

Nabízíme vám hliníkové ploty na klíč v designu přesně podle vašich představ.

Samozřejmostí jsou také kvalitně provedené vjezdové brány a vchodové branky. Za jejich každodenní spolehlivou funkčnost vám ručíme.

Veškeré konstrukce vyrábíme ze surového hliníku, poté dáváme do povrchové úpravy komaxit (prášková vypalovaná barva, nejkvalitnější povrchová úprava na trhu), díky čemuž můžeme zákazníkovi nabídnout až 7 let záruky. Další benefit pro zákazníka je, že může vybírat z jakéhokoliv odstínu RAL, případně z našich vybraných druhů antracitu.

Lamelový

Lamelový

Tento typ plotu slibuje jednoduchý, čistý design. Patří mezi jednodušší a levnější provedení. Je tvořen hliníkovými profily v různých tvarech a velikostech. I u běžného provedení jsme schopni vytvořit zákazníkovi design na míru.
Tahokov

Tahokov

Výplň může být čtvercová, kosočtvercová nebo mít kruhová oka o různé propustnosti. Pokud si nevyberete ze standardu, rádi vám navrhneme a vyrobíme perforaci plechu na míru, a to ve vámi požadovaném designu.
Deskový

Deskový

Plotové dílce vyrábíme přesně na míru dle potřeb zákazníka. Velice rádi vymyslíme a zhotovíme libovolný design, který bude přesně korespondovat s vaším domem.
Zdobený

Zdobený

Veškeré konstrukce vyrábíme ze surového hliníku, poté dáváme do povrchové úpravy komaxit (prášková vypalovaná barva, nejkvalitnější povrchová úprava na trhu), díky čemuž můžeme zákazníkovi nabídnout až 7 let záruky. Další benefit pro zákazníka je, že může vybírat z jakéhokoliv odstínu RAL, případně z našich vybraných druhů antracitu.
Plaňkový - tyčový

Plaňkový - tyčový

Jsme schopni dodat RAL odstín v komaxitu, případně lze provést imitaci dřeva. Umíme dodat plaňky v jakémkoliv rozměru, široké či úzké pruty. Plaňky lze zakončit rovně, šikmo, s půlkulatou čepičkou. Tyčové lze zakončit ozdobnými prvky - špičkou, kloboučkem, kuličkou.
Potřebuji poradit Chci bránu / branku

Realizace plotů na míru

Jednou z našich hlavních specializací je výroba oplocení. Máme za sebou již stovky realizací a spokojených zákazníků.

Dodáme vám klasický, zdobený či designový plot, který je vždy vyráběn přímo na míru k vašemu domu.

Kvalita každého provedeného detailu je pro nás samozřejmostí.

Poradíme vám, jak správně plot vybrat a společně vymyslíme ten nejvhodnější design tak, aby přesně pasoval k vašemu domu. Následně vám naši projektanti vypracují grafický návrh a nakonec vám hotovou konstrukci přivezeme, namontujeme a spolu s tím demontujeme a odvezeme starou konstrukci. Prostě stavba plotu s kompletním servisem tak, abyste neměli žádné starosti navíc.

Konzultace zdarma

Proč ALUNAD

Kvalita české výroby

Všechny naše zakázky děláme s maximální precizností a důrazem na detail. I ta nejmenší zakázka je pro nás důležitá a věnujeme se jí s maximálním úsilím.

Designová výroba

Zakládáme si na designu a originalitě našich výrobků. Chceme posouvat svět kovových konstrukcí stále kupředu a vytvářet nové a neotřelé konstrukce.

Zakázková výroba

Každé zakázce se věnujeme individuálně, není tedy potřeba si vybírat z typových rozměrů a designů. Umíme zajistit jakoukoliv kovovou konstrukci dle vašich potřeb a představ.

Osobní přístup

Naší prioritou je spokojený zákazník, proto klademe důraz na individuální přístup a osobní jednání. Vše s vámi rádi probereme a vymyslíme tak, abyste byli spokojeni.

Nadstandardní záruka 5 let

Na veškeré naše konstrukce dáváme záruku až 5 let. Kvalita našich výrobků je pro nás stěžejní.

Komplexní služby

Zajišťujeme kompletní realizaci projektu od nezávazné konzultace, přes grafický návrh, dopravu, montáž, demontáž i likvidaci staré konstrukce.

Postup spolupráce

 • Nezávazná konzultace

  Samotné výrobě předchází nezávazná konzultace, kdy si upřesníme vaše konkrétní požadavky a přání. Společně poté vybereme a navrhneme to nejlepší řešení.
 • Zaměření na místě

  Po odsouhlasení finální podoby výrobku a cenové nabídky si přijedeme zaměřit prostor, do kterého budeme konstrukci vyrábět.
 • Grafický návrh

  Dalším krokem je vytvoření konkrétního grafického návrhu, který následně dostanete ke schválení.
 • Výroba v naší hale v Jílovém u Prahy

  Po schválení návrhu zábradlí začíná jeho výroba, a to výhradně v ČR, v naší hale v Jílovém.
 • Instalace, demontáž a odvoz staré konstrukce

  Posledním krokem je instalace výrobku u vás. Pokud je potřeba, nainstalujeme i doplňkové elektroinstalace. Samozřejmostí je demontáž a odvoz staré konstrukce.

Ukázky naší práce

Nejčastější dotazy (FAQ)

Doporučujeme zvolit si hliníkový materiál, jelikož je zcela bezúdržbový
Ano
Vjezdové brány děláme na míru, nejste tedy nijak limitováni. Při rozhodování byste měli brát v potaz šířku vozidla, kterým budete na pozemek vjíždět, ale také velikost manipulačního prostoru před i za bránou. Rádi vám se vším poradíme při nezávazné konzultaci, napište nám nebo zavolejte.
Ano, ploty a brány často vyrábíme přesně na míru vašim představám
Záleží na ročním období objednávky. Zpravidla jde o 5 až 10 týdnů
Ano, provádíme demontáž a odvoz starých konstrukcí
Potřebujete poradit?
Zavolejte nebo nám napište
Alunad Michaela Bourková
Michaela Bourková
Příprava zakázek, rozpočty
+420 725 436 457
po – pá   9:00 – 18:00 hod
Napište nám
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů