Reference

Residence Mattoniho nábřeží, Karlovy Vary

Residence Mattoniho nábřeží, Karlovy Vary

Developerský projekt v Karlových Varech. Naše dodávka: veškeré balkonové zábradlí, které je tvořené kombinací tyčové výplně a bezpečnostního connexu – v tomto případě se jedná o kombinaci mléčné a bronzové fólie skla. Dále jsme dodávali větrací lamelové výplně otvorů z garáží, požární žebříky, vstupní branky, madla na vnitřních schodištích, ale také veškerá zábradlí v okolí domu.

Více informací
Muzeum T. G. Masaryka, Lánská obora

Muzeum T. G. Masaryka, Lánská obora

Do muzea jsme dodávali skleněné zábradlí s dřevěným madlem a černou hliníkovou podkonstrukcí. Tu jsme dodávali jako atypický svařenec spodního nosného profilu pod sklo.

Více informací
Vila, Praha – Braník

Vila, Praha – Braník

Luxusní vila v Praze, kam jsme dodávali nejenom komplet oplocení a oplechování opěrné zídky na zahradě, ale také atypické interiérové zábradlí na schodišti. Zábradlí tvoří zároveň obklad hrany schodů (modelace z pásoviny kopírující tvar schodiště), kdy jsou tyčky kotveny k bočnímu plechu schodiště šrouby ze zadní strany, aby byl dodržen čistý design. V horním patře pak na tyčovou výplň plynně navazuje skleněné samonosné bezpečnostní kalené sklo. Dále jsme před domem navrhli a dodali venkovní buňku sloužící jako sklad zahradního a sportovního vybavení, vč. inteligentního závěsného systému. To vše ve shodném designu jako oplocení.

Více informací
Scott Weber work space, Praha – Chodov

Scott Weber work space, Praha – Chodov

Scott Weber work space - nové prostory v Praze na Chodově, které vyhrály prestižní soutěž Kancelář roku 2022. A my byli u toho! Dodávali jsme zde opláštění recepce a barových pultů lakovanými vlnitými plechy spolu s alu konstrukcí - celosvařenec závěsného květináče nad recepcí, který kopíruje oválný tvar recepce. Ve spodní části této konstrukce je osazené led osvětlení.

Více informací
Residence Růžák, Karlovy Vary

Residence Růžák, Karlovy Vary

Developerský projekt v Karlových Varech. Naše dodávka: balkonové zábradlí, zábradlí před francouzská okna, větrací mřížky do šachet, venkovní zábradlí před vstupem, žebřík na střechu, Fe rošty do anglických dvorků, Fe tyčové zábradlí na interiérovém schodišti.

Více informací
SentinelOne, Praha – Karlín

SentinelOne, Praha – Karlín

SentinelOne je americká společnost zabývající se kybernetickou bezpečností. Pro jejich českou kancelář jsme zajišťovali tyto designové prvky: - podhledy s děrovaných perforovaných plechů - podsvětlené zástěny - posuvné stěny šatny se zabudovanou sušičkou oblečení - designové závěsné truhlíky nad barem kopírující tvary spodního nábytku - pevné i posuvné paravany s makrolonem a magnetickými deskami rozdělující pracovně části místností

Více informací