Městský mobiliář

Mezi naši poslední novinku patří design a výroba městského mobiliáře. Vše vzniká na míru pro danou obec, proto je každý mobiliář jedinečný originál s osobitým stylem. Samozřejmostí je použití vašeho loga a design přizpůsobený přesně vašim požadavkům a potřebám tak, aby korespondoval s inovativní vizí obce.

městský mobiliář, lavička

Lavička – 001

Design celokovové lavičky je založen na plynulé křivce postavené do kontrastu k rovným horizontálám. Je určena do míst s převahou zástavby a na hlavní ulice. Tvar laviček zaručuje "samočistitelnost" stékáním dešťové vody, která se zde nemá šanci udržet.

materiál: ocel
povrchová úprava: komaxit černý mat
městský mobiliář, lavička

Lavička – 002

Druhá lavička, součást naší nabídky venkovního mobiliáře, vychází tvarově z typu 001, ale je bez opěradla. Stejně jako předchozí typ zaručuje "samočistitelnost" stékáním dešťové vody a je určena do míst s převahou zástavby a na hlavní ulice.

materiál: ocel
povrchová úprava: komaxit černý mat
městský mobiliář, lavička

Lavička – 003

Lavička sází na robustní, rustikální design. Doplňuje celokovovou lavičku a je určena pro místa v zeleni. Bytelná kovová konstrukce je doplněna dubovými trámky a při občasné údržbě vydrží plnit svou funkci dlouhou řadu let.

materiál: ocel & dub
povrchová úprava: komaxit černý mat
městský mobiliář, lavička

Lavička – 004

Další lavička vychází designově z typu 003, ale je doplněna o opěradlo. Stejně jako předchozí typ je určena pro místa v zeleni. Bytelná kovová konstrukce je doplněna dubovými trámky a při občasné údržbě vydrží plnit svou funkci dlouhou řadu let.

materiál: ocel & dub
povrchová úprava: komaxit černý mat
městský mobiliář, lavička

Odpadkový koš

Ani odpadkový koš nelze z hlediska designu zanedbat. Ukažte, že jdete s dobou a myslete při návrhu na všechny detaily.

materiál: ocel
povrchová úprava: komaxit černý mat

Ostatní

Ve stejném designu lze samozřejmě zhotovit i jakékoliv jiné konstrukce.

stojany na kola
přístřešky pro kontejnery
autobusové zastávky
mříže ke stromům
venkovní květináče
informační vitríny
pítka
altánky

Mobiliář do města i na venkov

U městského mobiliáře platí stejně jako všude jinde, že chceme jít cestou originality a kvality. Každá obec si zaslouží jedinečnou tvář, která bude nezaměnitelná.

Nevíte si rady a potřebujete poradit? Obraťte se na nás a společně vymyslíme design, který pro vás bude nejvhodnější. Naši projektanti vám vypracují grafický návrh a hotovou konstrukci vám přivezeme i osadíme.

Konzultace zdarma

Proč městský mobiliář od ALUNAD

Kvalita české výroby

Všechny naše zakázky děláme s maximální precizností a důrazem na detail. I ta nejmenší zakázka je pro nás důležitá a věnujeme se jí s maximálním úsilím.

Designová výroba

Zakládáme si na designu a originalitě našich výrobků. Chceme posouvat svět kovových konstrukcí stále kupředu a vytvářet nové a neotřelé konstrukce.

Zakázková výroba

Každé zakázce se věnujeme individuálně, není tedy potřeba si vybírat z typových rozměrů a designů. Umíme zajistit jakoukoliv kovovou konstrukci dle vašich potřeb a představ.

Osobní přístup

Naší prioritou je spokojený zákazník, proto klademe důraz na individuální přístup a osobní jednání. Vše s vámi rádi probereme a vymyslíme tak, abyste byli spokojeni.

Nadstandardní záruka 5 let

Na veškeré naše konstrukce dáváme záruku až 5 let. Kvalita našich výrobků je pro nás stěžejní.

Komplexní služby

Zajišťujeme kompletní realizaci projektu od nezávazné konzultace, přes grafický návrh, dopravu, montáž, demontáž i likvidaci staré konstrukce.

Postup spolupráce

 • Nezávazná konzultace

  Samotné výrobě předchází nezávazná konzultace, kdy si upřesníme vaše konkrétní požadavky a přání. Společně poté vybereme a navrhneme to nejlepší řešení.
 • Zaměření na místě

  Po odsouhlasení finální podoby výrobku a cenové nabídky si přijedeme zaměřit prostor, do kterého budeme konstrukci vyrábět.
 • Grafický návrh

  Dalším krokem je vytvoření konkrétního grafického návrhu, který následně dostanete ke schválení.
 • Výroba v naší hale v Jílovém u Prahy

  Po schválení návrhu zábradlí začíná jeho výroba, a to výhradně v ČR, v naší hale v Jílovém.
 • Instalace, demontáž a odvoz staré konstrukce

  Posledním krokem je instalace výrobku u vás. Pokud je potřeba, nainstalujeme i doplňkové elektroinstalace. Samozřejmostí je demontáž a odvoz staré konstrukce.
Potřebujete poradit?
Zavolejte nebo nám napište
Alunad Michaela Bourková
Michaela Bourková
Příprava zakázek, rozpočty
+420 725 436 457
po – pá   9:00 – 18:00 hod
Napište nám
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů