svařovací práce

Svařovací práce

Máte materiál, ale nemáte techniku pro jeho svaření? Nevadí! S tímhle vám umíme pomoci! Napište nám a my vám pomůžeme vybrat nejvhodnější metodu svařování. Případně dodáme a nařežeme i potřebný materiál. Svařování hliníku, nerezu a železa – to vše hravě zvládneme.

Konzultace zdarma

Typy svařování

TIG

TIG

/ Al, Fe, nerez /
Výhodou svařování TIG jsou čisté svary a stabilní spoje. U nás se jedná o nejpoužívanější metodu svařování. Tento proces se používá všude tam, kde se požaduje vysoká kvalita a bezrozstřikové svarové švy. Umožňuje spojovat různé materiály a tvary, což znamená, že můžete vytvářet složité konstrukce a designy.
Laser

Laser

/ Al, Fe, nerez /
Laserové svařování umožňuje vysokou přesnost a kvalitu svaru s minimální deformací materiálu. Dokáže rychle svařit tenké materiály a zároveň vytvářet úzké a hluboké svary na silnějších materiálech. Mezi jeho výhody patří kromě již zmíněných především rychlost, která je násobně rychlejší než metoda TIG.
Elektroda

Elektroda

/ Fe /
Svařování elektrodou umožňuje spojovat různé materiály a tvary, což znamená, že můžete vytvářet složité konstrukce a designy. Výhody zahrnují vysokou rychlost svařování, vysoký odtavný výkon, nízké náklady na přídavný materiál a schopnost svařovat v různých polohách i těžce dostupných.
Plazma

Plazma

/ ruční řezání plazmovou svářečkou /
Ruční plazmové řezání je efektivní metoda pro dělení ocelových a nerezových materiálů. Pracuje na principu řezání v úzkém stabilizovaném elektrickém oblouku, který je za pomocí hnacího plynu a vysoké rychlosti tlačen do materiálu, který se taví. Plazmová řezačka umožňuje přesný a tenký řez, a to v relativně velké rychlosti.
MIG MAG

MIG MAG

/ Al a Fe /
Velmi jednoduchá, účinná, rychlá metoda sváření. To je MIG / MAG neboli CO2 svařování. Svařování MIG/MAG je v současnosti nejpoužívanější svařovací postup a umožňuje mimořádně vysoké rychlosti svařování.
Tig a laserové svařování jsou naše speciality.
Konzultace zdarma

Proč svařování od ALUNAD

Osobní přístup

Naší prioritou je spokojený zákazník, proto klademe důraz na individuální přístup a osobní jednání. Vše s vámi rádi probereme a vymyslíme tak, abyste byli spokojeni.

Zakázková výroba

Každé zakázce se věnujeme individuálně, není tedy potřeba si vybírat z typových rozměrů a designů. Umíme zajistit jakoukoliv kovovou konstrukci dle vašich potřeb a představ.

Kvalita české výroby

Všechny naše zakázky děláme s maximální precizností a důrazem na detail. I ta nejmenší zakázka je pro nás důležitá a věnujeme se jí s maximálním úsilím.

Nadstandardní záruka 5 let

Na veškeré naše konstrukce dáváme záruku až 5 let. Kvalita našich výrobků je pro nás stěžejní.

Komplexní služby

Zajišťujeme kompletní realizaci projektu od nezávazné konzultace, přes grafický návrh, dopravu, montáž, demontáž i likvidaci staré konstrukce.

Postup spolupráce

  • Nezávazná konzultace

    Samotné výrobě předchází nezávazná konzultace, kdy si upřesníme Vaše požadavky a přání a vybereme společně to nejlepší řešení.
  • Výroba v naší hale v Jílovém u Prahy

    Celá výroba probíhá výhradně v ČR, v naší hale v Jílovém.
  • Instalace, demontáž a odvoz staré konstrukce

    Pokud budete chtít, finální výrobek Vám dovezeme a nainstalujeme.

Nejčastější dotazy (FAQ)

TIG, MIG, Leaser
EWM, ALFAin
Od navezení do 48 hodin, dle složitosti a objemu.
Naši svářeči mají potřebné školení a certifikaci na dané druhy svařování a spousta zkušeností s naší vlastní atypickou a na design zaměřenou výrobou.
Potřebujete poradit?
Zavolejte nebo nám napište
Alunad Michaela Bourková
Michaela Bourková
Příprava zakázek, rozpočty
+420 725 436 457
po – pá   9:00 – 18:00 hod
Napište nám
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů