O nás

Jsme společnost specializující se na práci s hliníkem, avšak v posledních letech jsme rozšířili naši výrobu i o železo, nerez, sklo a v neposlední řadě i dřevo. Tím se nám otevřely nové možnosti krásných konstrukcí, které Vám dokážeme dodat, jak se říká na klíč.

Při práci jsme precizní a dbáme na kvalitu provedených detailů. Do každého výrobku se snažíme propsat originalitu, dokonalý design a nové funkční detaily tak, aby nás každá zakázka posouvala dál a dál.

To se nám daří především díky osobnímu jednání s každým klientem, který nám tak může sdělit konkrétní přání a potřeby.

Kromě samotných zákazníků komunikujeme také s designéry, architekty a vývojáři. I díky jejich názorům a připomínkám se posouváme s každou další zakázkou dopředu a neustále zlepšujeme kvalitu zpracování.

V současné době sídlí naše firma v Jílovém u Prahy, kde máme k dispozici rozsáhlé výrobní i skladové prostory a nachází se zde komplet zázemí firmy, co se týče projekce a vedení.

Působíme po celé ČR a nyní i Slovensku a Německu.

Jan Hloušek

Výkonný ředitel

Když nemůžeš, tak přidej. Nic není nemožné. Nehledej problémy, hledej řešení.

Vystudoval jsem střední průmyslovou školu stavební, pak pokračoval na vysoké škole architektury.

Kovovýrobě se věnuji již 19 let. Za ty roky jsem si vyzkoušel bezpočet věcí, od projekce až po samotnou výrobu a montážní práce. Vše mi prošlo rukama a to mě postupně posouvalo dál a dál. Mnohému jsem se během té doby naučil a troufám si říci, že dnes pro mě nic není problém. To se snažím vštípit i svým lidem, kteří moc dobře vědí, že nemohou jen tak přijít s tím, že něco nejde, protože pak jdu a ukážu jim, že to jde ☺

Dnes už mě proto nezaskočí ani výroba obrovských konstrukcí, které se vznáší nad lidmi v O2 aréně. Naopak, vše vnímám jako výzvu, kdy je potřeba hledat řešení i pro zdánlivě nemožné.

Zakládám si na spolehlivosti a přátelském jednání, proto rád řeším s klienty věci osobně. Snažím se obklopovat lidmi, kteří pracuji svědomitě a s chutí, abychom dohromady tvořili kvalitní tým.

Volný čas věnuji rodině a společnému cestování, poznávání světa. Mezi mé koníčky pak patří horská turistika, trailové běhání přírodou, plavání, otužování, lyžování a menší farmaření. S manželkou máme tři děti kterým se snažíme jít příkladem a vést je ke zdravému pohybu a lásce k poznávání nových krajů.

Alunad Jana Pavezová

Jana Pavezová

Office manager & fakturace
„SMILE! It´s just a bad day not a bad life.“
Volné chvíle věnuji svému psovi, Biewer teriérovi jménem Hasky 🐶. Ráda také posedím s přáteli u dobrého jídla a pití, navštívím kino, nebo nějaké menší hudební či divadelní představení. Na mé práci mě baví rozmanitost každodenních úkolů.
Alunad Michaela Bourková

Michaela Bourková

Příprava zakázek, rozpočty
„It's nice to be important but it's more important to be nice.“
Volný čas věnuji rodině, koním, cestování, relaxaci a sportu. Moje práce mě baví, jelikož mi dává příležitost učit se stále novým věcem, komunikovat s lidmi a snažit se vyhovět jejich náročným požadavkům.
Alunad Martin Hromada

Martin Hromada

Obchodní zástupce rozpočtář pro DE
„I práce může být vášeň, kterou lze proměnit v úspěšnou profesionální kariéru.“
V 21 letech jsem emigroval do Německa. Pracoval jsem jako strojní inženýr po celém světě. V roce 2014 jsem založil vlastní firmu, která se specializuje na obchod s okny a kovovými konstrukcemi.
Alunad Karel Koudelka

Karel Koudelka

Vedoucí provozu a montáží
„Je jednoduché říci, že něco nejde. Jednodušší je to obratem udělat.“
Volný čas věnuji rodině, cestování a rybaření. Baví mě dělat práci, která má smysl, být užitečný a mít zodpovědnost
Alunad Jakub Fanta

Jakub Fanta

Montážní technik
„Jenom život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.“
Ve volném čase se věnuji rodině. Záliby: Kytara, zvířata a vzdělávání. Na mé práci mám rád flexibilní přístup vedení, kreativní činnost a možnost zlepšovat sebe i firemní postupy.
Alunad Vojtěch Borkovec

Vojtěch Borkovec

Projektant
„Neřeším, jestli je někdo úspěšnější. Důležité je, že jsem lepší, než jsem byl.“
Ve volném čase se snažím zdokonalovat své schopnosti a posouvat své dovednosti dál. AluNAD mi umožňuje realizovat své kreativní myšlení.
Alunad Marek Hanák

Marek Hanák

Projektant / designér
„Mé srdce se rozproudí, když mohu tvořit vlastní designové kousky a trávit čas v přírodě, která mě stále inspiruje.“
Jsem absolventem oboru produktového designu na Univerzitě J. E. Purkyně s vášní pro kreativní a funkční design. Mým cílem je přinášet inovativní a esteticky svěží řešení do každého projektu.
Alunad Tadeáš Cienciala

Tadeáš Cienciala

Projektant / designér
„Design má sloužit, já to zaručit“
Ve svém volnu rád sednu na kolo nebo k dobré knížce či napínavému filmu. V práci rád přicházím s nápady, baví mě přispívat k jejich zhmotnění.

Výroba

Václav Fanta
Václav Fanta
Martin Farkaš
Martin Farkaš
Jiří Fiala
Jiří Fiala
Vadym Roskrut
Vadym Roskrut
Jaroslav Volešák
Jaroslav Volešák