Zábradlí

Napadlo vás, že se zábradlí může stát elegantní a nadčasovou součástí vašeho interiéru? Vsaďte na moderní zábradlí, které podtrhne styl vašeho bydlení. Vyberte si zábradlí na míru a doplňte s ním svůj domov prakticky, účelově i s ohledem na design.

Vyrobíme vám zábradlí pro balkony, terasy i schodiště, a to ve vámi zvoleném materiálu. Vybrat si můžete hliníkové, celoskleněné, železné nebo nerezové designové zábradlí. Vsaďte na design, který vás nadchne.

Skleněné

Skleněné

Skleněná zábradlí jsou unikátní hlavně díky své vzdušnosti a propustnosti světla. Oceníte, že nezmenšují interiér ani exteriér a neruší ve výhledu. Vneste tento elegantní prvek i do vaší domácnosti.
Tyčové

Tyčové

Tyčové zábradlí je klasika, která neomrzí. Výplň tvoří svislé nebo vodorovné tyče, kruhového nebo obdélníkového průřezu. Zábradlí může opravdu plnit praktickou i designovou funkci zároveň.
Zdobené

Zdobené

Nelíbí se vám jednoduché zábradlí nebo se k vašemu osobitému a originálnímu stylu bydlení nehodí? Nabízíme vám řešení na míru. Společně vybereme zdobené zábradlí, které vždy upoutá pozornost a bude nepřehlédnutelným prvkem vašeho domova.
Designové

Designové

Nebojte se vyniknout a vyberte si do svého interiéru nebo exteriéru designové zábradlí. Vytvořte ze svého domova místo, kde se realizujete. Tento typ zábradlí může být dominantou vašeho bydlení.
Tahokov

Tahokov

Zábradlí z tahokovu se hodí spíše k venkovnímu použití. Výplň může být čtvercová, kosočtvercová nebo mít kruhová oka o různé propustnosti. Pokud si nevyberete ze standardu, rádi vám navrhneme a vyrobíme perforaci plechu na míru, a to ve vámi požadovaném designu.
Nerezové sítě

Nerezové sítě

Plánujete stavbu domácího zábradlí, zvažujete přidání zeleně v blízkosti domu, stavíte venkovní pergolu nebo hledáte vhodný dekorační prvek do domácnosti? To vše můžete vyřešit nerezovými sítěmi.

Ukázky naší práce

Zábradlí na míru

Zábradlí na míru jsou naší specializací. Vyrobíme vám klasická, atypická i designová moderní zábradlí přesně podle vašich představ. Máme za sebou stovky interiérových a exteriérových realizací. Dodáváme zábradlí pro rodinné domy, ale i pro velké developerské projekty. U každé naší zakázky se můžete spolehnout na kvalitu i těch sebemenších detailů.

Nevíte si rady a potřebujete poradit? Obraťte se na nás a společně vybereme moderní a designové zábradlí, které se hodí právě do vašeho bydlení. Naši projektanti vám vypracují grafický návrh a hotovou konstrukci vám přivezeme i namontujeme. Zároveň vám demontujeme a odvezeme starou konstrukci. Nabízíme vám kompletní servis tak, abyste neměli žádné starosti navíc.

Zaměření a cenová nabídka zdarma
Zábradlí na míru
Zábradlí na míru
Zábradlí na míru
Zábradlí na míru

Proč ALUNAD

Kvalita české výroby

Všechny naše zakázky děláme s maximální precizností a důrazem na detail. I ta nejmenší zakázka je pro nás důležitá a věnujeme se jí s maximálním úsilím.

Designová výroba

Zakládáme si na designu a originalitě našich výrobků. Chceme posouvat svět kovových konstrukcí stále kupředu a vytvářet nové a neotřelé konstrukce.

Zakázková výroba

Každé zakázce se věnujeme individuálně, není tedy potřeba si vybírat z typových rozměrů a designů. Umíme zajistit jakoukoliv kovovou konstrukci dle vašich potřeb a představ.

Osobní přístup

Naší prioritou je spokojený zákazník, proto klademe důraz na individuální přístup a osobní jednání. Vše s vámi rádi probereme a vymyslíme tak, abyste byli spokojeni.

Nadstandardní záruka 5 let

Na veškeré naše konstrukce dáváme záruku až 5 let. Kvalita našich výrobků je pro nás stěžejní.

Komplexní služby

Zajišťujeme kompletní realizaci projektu od nezávazné konzultace, přes grafický návrh, dopravu, montáž, demontáž i likvidaci staré konstrukce.

Postup spolupráce

 • Nezávazná konzultace

  Samotné výrobě předchází nezávazná konzultace, kdy si upřesníme vaše konkrétní požadavky a přání. Společně poté vybereme a navrhneme to nejlepší řešení.
 • Zaměření na místě

  Po odsouhlasení finální podoby výrobku a cenové nabídky si přijedeme zaměřit prostor, do kterého budeme konstrukci vyrábět.
 • Grafický návrh

  Dalším krokem je vytvoření konkrétního grafického návrhu, který následně dostanete ke schválení.
 • Výroba v naší hale v Jílovém u Prahy

  Po schválení návrhu zábradlí začíná jeho výroba, a to výhradně v ČR, v naší hale v Jílovém.
 • Instalace, demontáž a odvoz staré konstrukce

  Posledním krokem je instalace výrobku u vás. Pokud je potřeba, nainstalujeme i doplňkové elektroinstalace. Samozřejmostí je demontáž a odvoz staré konstrukce.

Nejčastější dotazy (FAQ)

Hliník i ocel jsou stálice mezi materiály pro výrobu zábradlí. Jsou to materiály, které spojují klasickou eleganci s moderním využitím. Výrobky z těchto materiálů nejenže vynikají svým estetickým dojmem, ale také jsou mimořádně odolné vůči vnějším vlivům, což zajišťuje jejich nadčasový vzhled a dlouhou životnost.
Záleží na náročnosti a požadovaného termínu dodání, obvykle se však dodací lhůta pohybuje v rozmezí od 4 do 10 týdnů.
Způsob kotvení zábradlí je vždy přizpůsoben konkrétnímu typu stavby a individuálním požadavkům zákazníka. Doporučíme vám řešení, které vydrží.
Pro zajištění maximální odolnosti skla nejčastěji volíme bezpečnostní sklo Connex. To se skládá ze dvou skel slepených k sobě bezpečnostní fólií. Sklo tak i po rozbití zůstává stále vcelku, což navíc přispívá bezpečnosti.
Ano, rádi s vámi projdeme krok po kroku od nezávazné konzultace po instalaci. Domluvíme se na konkrétních požadavcích a designových preferencích, abychom zajistili, že schodiště a zábradlí budou odpovídat vašim potřebám a estetickým představám.
Potřebujete poradit?
Zavolejte nebo nám napište
Alunad Michaela Bourková
Michaela Bourková
Příprava zakázek, rozpočty
+420 725 436 457
po – pá   9:00 – 18:00 hod
Napište nám
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů