Rodinné domy

Veškeré konstrukce vyrábíme na míru dle Vašich požadavků a potřeb, dokážeme je vyrobit i na základě Vašeho vlastního návrhu. Největší předností hliníkových konstrukcí je jejich bezúdržbovost, lehkost a dlouhá životnost. Nepodléhají vlivům životního prostředí ani módním vlivům.

Konstrukce jsou vždy řešeny jako kompletní svařenec - žádné šroubované spoje. Díky tomu jsou pevné a designově zajímavé.

Zajišťujeme kompletní realizaci projektu od nezávazné konzultace, přes grafický návrh, dopravu, montáž, demontáž i likvidaci staré konstrukce.

Ploty a oplocení

Ploty a oplocení

Pokud chcete, aby Váš plot stále zářil jako nový a to bez práce, je hliník nejlepší volba.
Výplně oplocení mohou být tyčkové, plaňkové, děrovaný plech nebo kombinace či zdobené z hliníkové kovařiny.
Brány a branky

Brány a branky

Nabízíme širokou škálu řešení hliníkových bezúdržbových bran a branek pro Váš dům. Vyrábíme brány dvoukřídlé, jednokřídlé, pojezdové i nesené.
Povrchová úprava práškovou vypalovanou barvou v libovolném barevném odstínu RAL.
Zábradlí

Zábradlí

Nabízíme širokou škálu řešení zábradlí pro balkony, terasy a schodiště v libovolném materiálu. Dokážeme vyrobit zábradlí hliníkové, celoskleněné či železné a to vše v designu dle přání klienta.
Celoskleněné zábradlí

Celoskleněné zábradlí

Vyrobíme Vám na míru skleněné zábradlí pro vytvoření krásného designu Vašeho interiéru či exteriéru. Celoskleněné zábradlí vytváří moderní i bezpečnostní prvek pro balkony, francouzská okna, terasy a schodiště.
Pergoly a stříšky

Pergoly a stříšky

Nabízíme systémové řešení kvalitních hliníkových pergol. Stříšky vyrábíme všech rozměrů a tvarů, navržené přesně na míru dle zastřešovaného prostoru. Výplň je mléčné nebo čiré bezpečnostní sklo a lze je osadit pevnými nebo posuvnými bočními stěnami.
Posuvné terasy

Posuvné terasy

Díky posuvné terase nad bazén můžete plně a efektivně využívat prostor nad Vaším bazénem v průběhu celého roku. Zakrytí a odkrytí bazénu, pomocí manuálního či automatického pohonu, je otázkou několika vteřin. Terasa je vždy navržena a vyhotovena přesně na míru a dle požadavků klienta. Slouží pak nejen jako pochozí plocha, ale zabraňuje pádu nečistot do vody, odpařování vody a v neposlední řadě zajišťuje bezpečí Vašich dětí a domácích mazlíčků.
Zimní zahrady a skleníky

Zimní zahrady a skleníky

Náš systém speciálních hliníkových profilů umožňuje širokou škálu využití též při výrobě zimních zahrad, skleníků či světlíků, resp. jakýchkoliv zasklených konstrukcí libovolných rozměrů a tvarů. Všechny tyto konstrukce mohou být navíc osazené okny, dveřmi, posuvnými stěnami, apod.
Zasklívání balkonů a teras

Zasklívání balkonů a teras

Systém posuvného zasklení AluNAD slide glass pro zasklívání lodžií a balkonů je pro svou prověřenou kvalitu zpracování nejpoužívanějším rámovým systémem. Kvalitně řešená prosklená plocha slouží nejen proti pronikání chladu, hluku a exhalací, ale přirozeně zlepšuje energetickou bilanci obydlí díky využívání slunečního záření.
Hliníkové konstrukce

Hliníkové konstrukce

Řekněte nám Vaše představy a požadavky a my Vám na jejich základě vyrobíme jakoukoliv hliníkovou konstrukci.
Hliníkové konstrukce jsou prováděny v bezúdržbové povrchové úpravě komaxit v jakýchkoliv barvách dle vzorníku RAL, jak v matném tak v lesklém provedení.
Exkluzivní Fe konstrukce

Exkluzivní Fe konstrukce

Na přání našich stálých klientů jsme v roce 2015 rozšířili výrobu o ocelové konstrukce, mříže, vstupní zábradlí, zábradlí na terasy, ochranné rámy v garážích, zábradlí s tabulkami kolem parkovišť a atypické ocelové konstrukce.
Vzhledem k našemu vysokému standartu zpracováni detailu na hliníkových konstrukcích, plně dbáme na technické a designové detaily zpracování i na ocelových konstrukcích.
Povrchová úprava je kvalitní žárový pozink, případně pozink plus komaxit v RAL odstínu.
Nerezové sítě a lana

Nerezové sítě a lana

Plánujete stavbu domácího zábradlí, zvažujete ozelenění domu, stavíte venkovní pergolu nebo hledáte vhodný dekorační prvek do domácnosti? Nabízíme Vám vysoce funkční materiál s dlouhou životností a důrazem na designovou stránku řešení.
Nerezová lana, nerezové sítě, nerezové komponenty pro architekturu – komponenty pro výrobu zábradlí, treláží, zelených fasády a dalších konstrukcí.
Ostatní hliníkové produkty a doplňky

Ostatní hliníkové produkty a doplňky

Sušáky na prádlo, pochozí rošty, držáky na satelit, konstrukce schodišť, konstrukce teras, ohrádky na truhlíky, požární žebříky, ozdoby střech, mříže, vrata do objektů, vikýře, komínové stříšky
Výrobní a montážní práce

Výrobní a montážní práce

Provádíme veškeré svářecí práce. Jsme specialisté na svařování hliníku a nerezu.
Opravíme na zakázku drobné vady na hliníkových či nerezových dílech a součástech vařitelných dle ČSN.